Toskánsko - pobřeží Ligurského moře

 

Zažijte nádhernou dovolenou v toskánské oblasti od Viaregie až po La Specii rozkládající se na pobřeží Ligurského moře.

Nabízíme vám vytvoření zájezdu na míru v toskánské oblasti na pobřeží Ligurského moře. Pobřeží je obklopené pohořím dosahujícím až 2000 metrů nad mořem. Svahy jsou plné vinic, ze kterých místní dělají jedny z nejlepších vín, které zde samozřejmě máte možnost ochutnat. Přímo pod horami se nachází nádherné pláže. Také se zde nachází nádherný národní přírodní park Cinque Terre.

Z ubytování máte na výběr klasické hotely jako např. St. Mauritius nebo IL Negresco ve Forte dei Marmi.
Jako další nabízíme možnost pronájmu soukromých vil na pobřeží, či přímo v kopcích IL Segreto, které můžeme osobně doporučit.

Pokud chcete zažít nevídanou dovolenou, je zde možnost ubytování v luxusním resortu v zámeckém parku a vinařství Monte Pepe, kde zažijete kombinaci nádherného ubytování a skvělého vína.

Můžete využít leteckou dopravu do Pisy, ze které je to autem do oblasti cca hodinu jízdy,
nebo osobní autem z domova, kdy cesta trvá kolem 11,12 hodin.

Ať už budete pro jakoukoliv kombinaci, neváhejte nás kontaktovat a užijte si dovolenou snů. 

 

Máte zájem o rezervaci, nebo více informací?

TOKIO2020 – INFORMACE

Olympijské hry v Tokiu budou bez zahraničních diváků
Na tribunách při olympijských hrách v Tokiu budou letos v létě chybět zahraniční fanoušci. Vzhledem k aktuálnímu celosvětovému vývoji pandemie nemoci COVID-19, novým mutacím viru i dalším očekáváním se japonští organizátoři dohodli, že zahraniční diváci nebudou moci vstoupit do pořadatelské země, která je i nyní cizincům uzavřena. Mezinárodní olympijský výbor toto rozhodnutí vzhledem k bezpečnosti všech účastníků her i obyvatel Japonska respektuje. Organizátoři zatím jen uvedli, že peníze za vstupenky se budou vracet.
Více informací

Pobyty v České republice

Dovolená v ČR? Přichystali jsme pro vás několik tematických okruhů s pečlivě vybranými hotely, s tipy na výlety a další aktivity tak, abyste se vy ani vaše rodina nenudili.
Více informací

Golfové nabídky v ČR

Nabízíme Vám ta nejkrásnější místa s nejlepšími golfovými resorty v České republice. Přesvědčte se sami!
Více informací