Olympic Games Paris 2024

IBTravel je oficiálním sub-distributorem On Location pro prodej hospitality balíčků pro Letní Olympijské hry v Paříži 2024, které budeme nabízet v různých variantách – od standardních až po balíčky připravené na míru konkrétním požadavkům. Zahrnovat budou garantované vstupenky, přístup do salonků a sky-boxů na sportovištích, dopravu, ubytování či jedinečné kulturní, gastronomické a sportovní aktivitypro všechny, kteří chtějí prožít skutečně nezapomenutelné chvíle.

Slavnostní zahájení olympijských her proběhne v Paříži 26. července 2024 na řece Seině za účasti statisíců fanoušků. Už o dva dny dříve se ale rozehrají turnaje v ragby a fotbalu. Olympijské Hry potrvají do 11. srpna 2024 a k dispozici bude téměř 10 milionů vstupenek.

Od této chvíle tak u nás můžete poptávat veškeré služby, které vám rádi připravíme na míru přesně podle vašich přání a požadavků. Naše balíčky jsou ideální pro všechny fanoušky, kteří upřednostňují kompletní servis.

 

 

IBTravel is an Official Sub-distributor of On Location for the sale of Paris 2024 Official Hospitality Products for Czech Republic.