O společnosti

Cestovní kancelář IBTravel byla založena v roce 2001, kde jejím prvotním zaměřením byly služby pro firmy od letenek po velké kongresy a eventy. IBTravel si zakládá na tradici rodinné firmy a hlavně na zkušenostech a flexibilitě.

Firma má za sebou již mnoho akcí, které měly lokální, ale mezinárodní význam, kde jednou z posledních největších akcí bylo FIS MISTROVSTVÍ SVĚTA V KLASICKÉM LYŽOVÁNÍ V LIBERCI 2009, kde bylo IBTravel oficiální cestovní kanceláří a zajišťovalo kompletní služby týkající ubytování a cestovního ruchu. Dále spolupráci s Českým olympijským výborem, kde zajišťovala služby pro partnery a realizaci Českého domu na Olympiádě nejen v Londýně 2012, Soči 2014, Riu de Janeiru 2016, Pyeonchangu 2018, ale v neposlední řadě se podílí i na přípravě Olympiády v Tokiu 2020.

IBTravel se i v současné době zaměřuje na firemní klientelu a sportovní eventy, kde poskytuje nadstandardní servis všem klientům a umí obsáhnout služby tzv. od A až po Z. Díky více jak 20leté zkušenosti našich pracovníků v kombinaci s mladým týmem je IBTravel schopno zajistit opravdu služby na vysoké úrovni a přesně dle přání zákazníka na míru.

Ať už si přejete zkusit jízdu na psím spřežení za polárním kruhem či potápěním se žraloky v oceánu, zúčastnit se olympiády či jiných sportovních akcí jako je Liga mistrů, Wimbledonu nebo jen zajistit obchodní setkání v Číně či uspořádat školení svých pracovníků v české republice a zahraničí včetně doprovodného programu až po uspořádání eventu zakončeného např. koncertem skupiny NO NAME…

Našim klientům poskytujeme servis 24 hodin denně. Každou naší incetivní skupinu doprovází zástupce naší cestovní kanceláře, který kompletně kontroluje služby poskytované naším partnerem v zahraničí a zároveň se stará o klienta, tak aby v případě výskytu nějaké nečekané události, klient nic nepocítil, dále může hradit různé výdaje na místě (nápoje atd.), které jsou pak zahrnuty do konečné fakturace v nákladových položkách…

Do budoucna se naše společnost i nadále bude věnovat firemní klientele a rozšiřuje svoji nabídku o sportovní akce a pobyty na horách, kde může využít zkušeností nasbíraných za 10 let kdy připravovala MS v Liberci, Olympiády v Londýně 2012, Soči 2014, Riu de Janeiru 2016 a Pyeonchangu 2018.