Golfové nabídky v ČR

Cihelny Golf & Wellness Resort

Uprostřed nádherné přírody slavkovského lesa, jen 7 km od Karlových Varů, leží místo jako stvořené pro relaxaci. Čtyřhvězdičkový wellness hotel, který bezpečně splní i ty nejnáročnější představy o komfortním ubytování. S bazénem, několika saunami a moderní restaurací.

Kolem něj 18ti jamkové golfové hřiště špičkové úrovně. V údolí řeky Teplé, nedaleko Karlových Varů, leží zelený ráj. Ráj, který navrhla jedna z největších postav golfové historie – Gary Player. Jeho společnost Gary Player Design Company zde vytvořila hřiště tzv. skotského typu. Jde o hřiště s techničtějším rázem, které spíše než délkou vyniká množstvím vodních ploch a přírodních i modelovaných překážek. Mistrovské golfové hřiště nejen pro profesionály. Od svého otevření byly dějištěm celé řady špičkových turnajů.

Přijeďte k nám načerpat energii!

Golf & Spa Resort Konopiště

Golf & Spa Resort Konopiště se nachází 40 km jižně od Prahy. Je největším golfovým resortem v České Republice.  Nabízí hru na dvou osmnácti jamkových mistrovských hřištích: Radecký, D’Este (par 72) a také na devítijamkovém hřišti Public (par 29). Samozřejmostí je rozsáhlý driving range, půjčovna golfových vozíků a vybavení a také prodejna – pro shop.

V srdci resortu je umístěn hotelový komplex se 135 luxusními dvoulůžkovými pokoji. Mapku areálu naleznete zde. Resort má velké “spa & wellness” centrum. Gastronomii zabezpečují dvě restaurace. V zámecké části hotelu naleznete konferenční prostory, které jsou vhodné pro firemní i privátní akce.

Mimo golfu nabízí Golf Resort Konopiště také další volnočasové činnosti v blízkosti areálu. Jsme schopni pro skupiny i jednotlivce zcela zabezpečit “na klíč” anebo zprostředkovat kontakt na provozovatele těchto aktivit.

Jedná se o prohlídky blízkých zámků Konopiště, Jemniště, tématický výlet do Prahy, návštěvu (s ochutnávkou) nedaleko situovaného Velkopopovického pivovaru.  Pro sportovně založenější let balonem nebo malým letadlem. Taktéž je možno si pronajmout na vyjížďku soukromou jachtu na nedaleké Slapské přehradě. Pro zájemce o střelbu zajistíme parkurovou střelnici (asfaltové terče). Benešovsko svým profilem krajiny přímo vyzývá k procházkám, projížďkám na kolech či na koních.

Golf Čeladná

Čeladná se stala domovem golfu od roku 2001, kdy byla první osmnáctka slavnostně otevřena za účasti jednoho z nejlepších světových golfistů – španělského hráče M. A. Jiméneze, který se podílel na jeho návrzích a výstavbě a je patronem hřiště. Roku 2004 byla pro hráče otevřena druhá osmnáctka.

Hřiště jsou sportovní výzvou pro hráče golfu, nabízí dlouhé, úzké hrací plochy lemované lesním porostem, řadu vodních a pískových překážek, skotské bunkry a zajímavý výškový profil. Hřiště The Old Course má kopcovitý charakter s poměrně úzkými, náročnými drahami a rozlehlými členitými greeny. Jamka číslo 15 (ostrovní par 3) bývá považována jako nejhezčí jamka v České republice. Hřiště The New Course představuje kombinaci rovinatého links kurzu na první devítce a členitého terénu na druhé devítce. Golfový ráj má v konečné podobě 36 jamek a hra je tedy možná i v případě souběžného provozu pro trénink či turnaje a pořádání komerčních akcí.

Možnost exkluzivního ubytování přímo na hřišti s kapacitou až 28 lůžek.

Resort zajišťuje turistické výlety po horách s průvodcem nebo apůjčení elektrokol přímo v resortu za zvýhodněnou cenu.

Golf & Ski Resort Ostravice

Pěti hvězdičkový resort s Golf hotelem Green Inn, osmnácti jamkovým hřištěm, wellness, restaurací a tréninkovým centrem.

Hřiště je situováno mezi dvěma nejvyššími horami Beskyd, Lysou horou a Smrkem, na úpatí hory Žár v obci Ostravice. Jedná se o mistrovské golfové hřiště, par 72 typu parkland.

Hned první jamky navodí dojem velmi otevřeného hřiště, ale nenechte se mýlit… Designér a konstruktér hřiště je Chris Johnson, který má na svém kontě řadu hřišť v Evropě a Africe. Snahou investora a celého mezinárodního týmu, který se na stavbě podílel, bylo postavit hřiště, které snese srovnání s moderními mistrovskými hříšti ve vyspělé golfové Evropě. Tomu odpovídá výběr lokality, tvarování hříště, kompletní závlaha hracích ploch, přísně testovaný a kontrolovaný stavební materiál, velké greeny, 3 ha vodních ploch, pět rozlehlých odpališť na každé jamce, speciální osiva atd.

Podařilo se vystavět velmi rozmanité hřiště v překrásně přírodě, které si užijí golfisté všech hendikepů. Hřiště osloví i začínající hráče, avšak především otestuje schopnosti ambiciózních golfistů. Prvních pět jamek je velmi otevřených a hned tři z nich se hrají kolem vody, která je často strategicky umístěna a otestuje i psychické kvality golfistů. V dalších jamkách se tvář hřiště poměrně dost mění, hřiště se více uzavírá a poukazuje na nádherná zákoutí listnatých lesů, která vám nabudí romantickou náladu a dají požitek nejen ze hry, ale i z krás okolní krajiny.

Fascinující výhledy na oceněné golfové hřiště a beskydské vrcholy či údolí se spojují v pohodové atmosféře hotelu, který vám umožní kvalitní oddych od rušných velkoměst. Přijďte načerpat energii a oddychnout si při zvuku odpalování golfových míčků s přáteli či rodinou. Využijte wellnes a spa nacházející se v resortu.

Golf Resort Kaskáda Kuřim u Brna

Objevili jste golfový resort s hotelem, restaurací, wellness centrem, bowlingem a kongresovým prostorem, který se nachází nedaleko Brna – v údolí mezi městem Kuřim a obcí Jinačovice (15 km od centra Brna, cca 25 minut jízdy).  V útulných bezbariérových bungalovech s kapacitou 100 lůžek a překrásným výhledem na golfové hřiště si užijete dokonalý komfort, pohodlí a soukromí. Po golfové rundě si můžete oddechnout ve wellness centru, které je v ceně ubytování, dát si něco k osvěžení na terase nebo u baru a ochutnat speciality šéfkuchaře.

Hřiště je navržené tak, abyste si vychutnali nejvyšší kvalitu sportovišť i dalších nabízených služeb a samozřejmě také výhled do krajiny. Hráči mají možnost nakombinovat osmnáctku ze tří samostatných devítek (celková délka 9 655 m). Hřiště bylo vybudováno podle projektu britského architekta Jonathana Gaunta. Ctí zásadu přehlednosti na každé jamce, viditelnosti všech překážek a vylučuje neoblíbenou hru „naslepo“.
Charakteristickým prvkem je dokonalé skloubení hracích ploch s okolní přírodou a velké množství uměle vybudovaných jezer (13 jezer s více než 2 hektary vodní plochy). Tři devítky mistrovského hřiště jsou pojmenovány Dřevěná, Kamenná a Železná. Kromě nich na Kaskádě můžete využít 6jamkové veřejné hřiště, krytý driving range, 3 putting a 2 chipping greeny.

Užijte si s námi golf, procházky v přírodě, skvělé jídlo a celodenní relaxaci.

Golf Resort Karlovy Vary

Golf Resort je jedním z nejstarších areálů nejen v Čechách, ale i ve střední Evropě. Rozkládá se pouhých 5 km od centra Karlových Varů. V nedávné době proběhla rekonstrukce celého hřiště a stavba klubovny. Na hřišti se pořádají významné evropské turnaje. Jednou do měsíce se tu konají i klubová klání. Po turnaji nebo tréninku si mohou golfisté dopřát odpočinek v relaxačním centru a využít dalších nabízených služeb.

Karlovarské hřiště Olšová Vrata je ztělesněná harmonie, kde se současnost prolíná s minulostí a hustý les se svěží trávou. Hráči tu najdou klid i herně dramatická místa. Hřiště bylo založeno už ve 30. letech 20. století, přežilo období golfové nepřízně v 50. letech a po roce 1989 prošlo úpravami, díky kterým dnes patří k české špičce. Jde o mimořádně vyzrálý areál, a to jak z hlediska přírodního, tak co se týče designu hřiště. Místo nad Karlovými Varami, poblíž obce Olšová Vrata, bylo vybráno příhodně. Hřiště je přímo na okraji CHKO Slavkovský les, jde o vrchovinu téměř horského charakteru, v okolí jsou lesy a louky, část zaplňuje vojenský prostor Hradiště-Doupov.

Vzhledem k nadmořské výšce přes 600 metrů, častým deštům a hojnosti lesního porostu, který zadržuje vlhkost, je tu příjemně čerstvo. Všechny jamky jsou obklopeny vzrostlými stromy nejrůznějších druhů, doplňují je pestrobarevné keře a květiny, které jsou zahradnicky pečlivě ošetřovány. I když spolu některé jamky sousedí, prakticky vždy je od sebe dělí bariéra zeleně. Chytře se přitom točí celým prostorem, hráč při hře podnikne rozmanitý lesní i parkový výlet. A určitě při něm zahlédne i nějakého sysla, který tu přes ferveje přeběhne.

Hřiště úzce spolupracuje s  Grandhotelem Pupp. Ikonický pětihvězdičkový hotel v srdci Karlových Varů svým šarmem a neopakovatelnou atmosférou okouzluje již déle než tři století umělce, vědce, státníky i další výjimečné hosty z řad významných světových osobností. Karlovy Vary vždy byly významným a živoucím centrem společenského života. Svým návštěvníkům kromě světoznámých pramenů od nepaměti nabízejí jedinečné kulturní a kulinářské zážitky, stejně jako přírodní krásy a sportovní vyžití.

Golf Mladá Boleslav

Golf Mladá Boleslav se svým mistrovským osmnáctijamkovým hřištěm je otevřeno veřejnosti sedm dní v týdnu po celý rok. Hřiště se rozkládá na ploše 70ha v mírně vlnitém modelovaném terénu na okraji Mladé Boleslavi a jeho dominantou je Stolová hora.

Plně zavlažované mistrovské hřiště má par 72, délku z nejkratších odpališť 5056 a z nejdelších 6516 metrů. Projekt z rukou Ing. architektů M. Marynčáka a L. Jiráska má velice pěkný sportovní design a bylo vystavěno za použití moderních technologií. Nejznámější jamkou je pětiparová jamka č. 15, která je nejdelší v České republice, od mistrovského odpaliště vzdálená 652 m a je velkou výzvou pro každého golfistu.

Představte si hotel, který nabízí únik od civilizace a přitom není tak daleko. V přírodě, na golfovém hřišti s výhledem, jenž zůstane ve Vaší paměti ještě dlouhou dobu. Opustíte hotelový pokoj a Vaše smysly probudí vůně z naší mezinárodní kuchyně. Po jídle Vás přepadne nutkání vypnout. Vyberete si jednu z našich wellness služeb a ponesete se na vlně odpočinku.

Součástí hotelu je wellness s finskou saunou, relaxační bazén se slanou vodou a malé fitness.

Okolí nabízí bohaté možnosti aktivit – muzeum Škody, letecké muzeum Metoděje Vlacha, nedaleký malebný Český Ráj nebo hrad Bezděz.

Aktuální nabídka

 Více 

Stálá nabídka

 Více 

Paříž 2024

Jsme oficiálním distributorem hospitality (VIP) balíčků pro Letní Olympijské hry v Paříži 2024.
Více informací

Pobyty v České republice

Dovolená v ČR? Přichystali jsme pro vás několik tematických okruhů s pečlivě vybranými hotely, s tipy na výlety a další aktivity tak, abyste se vy ani vaše rodina nenudili.
Více informací

Golfové nabídky v ČR

Nabízíme Vám ta nejkrásnější místa s nejlepšími golfovými resorty v České republice. Přesvědčte se sami!
Více informací

Máte zájem o rezervaci, nebo více informací?