Konference a semináře

Klíčové slovo při zajištění hromadných akcí, jakými jsou kongresy nebo konference, ať již u nás nebo v zahraničí je ZKUŠENOST. A to je přesně to, co vám můžeme nabídnout.

V minulosti jsme pořádali několik velkých konferencí, ale i řadu menších konferencí či školení, které jsme schopni zajistit jak na území ČR, tak i po celém světě. Nabízíme vám komplexní zajištění podobných akcí “na klíč” – promyslíme za vás každý detail.
Netrapte se s tím, co všechno je třeba zařídit, na co se nesmí zapomenout a co musí klapnout na minutu, my se o to postaráme!

Jako příklad uvádíme velkou konferenci v Praze pro společnost FRAMESI (Itálie), které se zúčastnilo více jak 700 osob z celého světa (kadeřníci, majitelé salonů). Jedná se o společnost prodávající přípravky pro kadeřníky, kde mají velmi specifické požadavky na prostory, techniku a zázemí pro přípravu účesů, které budou na konferenci předvádět. Pro klienta jsme zajišťovali opět kompletní servis – výběr lokality, výběr hotelu a konferenčních prostor, doprovodný program, transfery, vip salonky, asistenci při příletu, registraci, technické zajištění, catering a samozřejmě i doprovodnou společenskou akci (galadinner) pro více jak 600 osob!

V minulosti jsme zajišťovali a stále připravujeme spoustu menších či větších školení a konferencí pro klienty v ČR a zahraničí, kdy díky dlouhodobé spolupráci a široké databázi hotelových zařízeních a dodavatelů dalších služeb s různorodým vybavením můžeme nabídnout velmi výhodné balíčky služeb za speciálních cenových podmínek a klient opět dostává kompletní služby zajištěné na míru tak aby se nemusel o nic starat!

Aktuální nabídka

 Více 

Stálá nabídka

 Více 

Máte zájem o rezervaci, nebo více informací?