Golfové pobyty

Chcete mít vše bez dlouhého výběru a se zaručenou kvalitou?

Prohlédněte si naše golfové balíčky. Pečlivě jsme pro Vás vybrali golfové oblasti v České Republice a zahraničí. Golfové pobyty zajišťujeme od A po Z – výběr destinace, letenky, transfery, tee time, lektory (PRO), zapůjčení vybavení. Díky členství v IAGTO (Mezinárodní Asociace Golfových Tour Operátorů) můžeme nabídnout ty nejlepší podmínky na trhu.

Nejen České republice Vám můžeme nabídnout zejména uspořádání GOLFOVÉHO TURNAJE na jakémkoliv hřišti dle Vašich požadavků či doporučíme vhodné hřiště pro váš turnaj dle dispozic.

Zajištění turnaje obsahuje následující služby:

 • výběr a rezervaci hřiště
 • cateringové služby (welcome drink, občerstvení na hřišti, degustační večeři)
 • návrh a výrobu pozvánek
 • pozvání hostů a jejich administraci
 • zajištění organizačního výboru
 • hostesky
 • trofeje a věcné ceny
 • výzdoba hřiště a club-house brandingem dle zadání
 • výsledkový servis
 • foto a video dokumentaci
 • doprovodný program pro nehrající hosty

Golfové pobyty v zahraničí

Díky dlouholetým a osobním zkušenostem vám můžeme nabídnout ty nejhezčí místa na golf nejen v Evropě, ale i Americe, Karibiku, Asii a Jižní africe!

 

Z oblastí v Evropě uvádíme několik příkladů – kompletní nabídku vám zašleme na vyžádání!

Španělsko

Costa del Sol, Malaga, ostrovy jako je Mallorca atd. V oblasti Malagy doporučujme resort LA CALA, kde jsou 3 golfová hřiště a přímé spojení z Prahy do Malagy

Portugalsko

oblast Lisabonu (Cascais, Estoril) a Algarve, kde se dá hrát golf po většinu roku a naleznete zde krásná hřiště, výbornou gastronomii. Přímé lety z Prahy.

Rakousko

oblast Wachau, kde můžete spojit špiškový golf spojit s ochutnávkou těch nejlepších vín v oblasti. Zde doporučujeme golfový resort Diamond Club. Dojezdová vzdálenost autem z ČR.

Turecko

Belek jakožto jedna z nejznámějších destinací pro Evropany v posledních několika letech, která nabízí nepřeberné množství hřišť a širokou škálu převážně all inclusive resortů

 

Z celého světa doporučujeme několik dalších špičkových oblastí na golf (kde je možné hrát zejména v našem zimném období)

Dominikánská republika

úžasná hřiště od těch nejlepších designérů a špičkové 5* hotely s all inclusive

Mexiko

Yucatán (Cancún, Májská riviéra) krásná hřiště, úžasná atmosféra a bohatá kultura zaručují úžasný pobyt. Naleznete zde velké resorty s all inclusive, tak i menší boutique hotely se špičkovým servisem. Novou méně poznanou destinací v Mexiku je Los Cabos, které se nachází na konci Kalifornského poloostrova.

Asie

od Thajska přes Indonésii (Bali), Vietnam až do Číny. Všechny tyto destinace jsme osobně navštívili a můžeme doporučit úžasná hřiště v krásném prostředí. Hrát zde můžete prakticky celý rok.

Jižní Afrika

zde můžete spojit hraní špičkového golfu se zážitky z africké přírody a degustací těch nejlepších vín na světě.

Aktuální nabídka

 Více 

Stálá nabídka

 Více 

Máte zájem o rezervaci, nebo více informací?